Hvor og når

Vinter/vår 2019

 Forestillinger settes inn fortløpende - scroll ned til aktuelle uke/dag for å følge med! 

Uke 13, 14 og 15:
28.03: Olderskog bhg, Mosjøen, kl.09
           Andåsen bhg, Mosjøen, kl.12
29.03: Narvik bibliotek kl.09, 10, 11 og 12
01.04: Sand skole, Malangen, kl.09.30
           Malangen bhg avd. Mestervik, kl.11.45
           Trollskogen bhg, Storsteinnes, kl.14.00
02.04: Hvalrossen bhg, Tromsø, kl.10
           Karveslettlia bhg, Kvaløya, kl.12
           Toftveien bhg, Tromsø, kl.14
03.04: Berg bhg, Tromsø, kl.10
           Universet bhg, Tromsø, kl.12
04.04: Kulturbarnehagen, Tromsø, kl.10
           Rødhette bhg, Kvaløya, kl.12
05.04: Haugenstykket bhg, Tromsø, kl.09.30
           Laksvatn bhg, Balsfjord, kl.12
           Nordkjosbotn bhg, Balsfjord, kl.14
08.04: Rana bibliotek, Mo i Rana, kl.10 og kl.12
09.04: Eid bhg, Melhus, kl.10
           Lundamo bhg, Melhus, kl.12.30
10.04: Grønnmyra bhg, Elverum, kl.10
           Stavåsbakken bhg, Elverum, kl.12


 

Uke 7: Oslo
11.02: Løren skole kl.11.45 og 12.45
12.02: Løren skole kl.11.45 og 12.45
13.02: Refstad skole kl.11.40 og 12.30
14.02: Veitvet skole kl.09.45 og 10.45
15.02: Svarttjern skole kl.09.00 og 10.00

 

Uke 9: Oslo
25.02: Lindeberg skole, kl.12.00
26.02: Bakås skole kl.10.00
          Jeriko skole kl.12.30
27.02: Skjønnhaug skole kl.09.50 + kl.11.40
28.02: Trosterud skole kl.11.30 + kl.12.40
01.03: Tveita skole kl.10.15 + kl.12.10 

 

Uke 11: Oslo
11.03: Brynseng skole kl.11.30 og 12.30
12.03: Hasle skole kl.09.00 og 10.00 (spilles på Brynseng skole)
          Maridalen skole kl.13.00
13.03: Nedre Bekkelaget skole kl.09.15
          Østmarka friskole kl.12.35
14.03: Elverhøy skole kl.09.30
          Nordre Aker skole kl.11.40
15.03: Nordvoll skole kl.09.15 
          Lønnebakken skole kl.11.40

 

Uke 21: Oslo

21.05: Vollebekk skole kl.11.45 og 12.45
22.05: Lakkegata skole kl.09.00 og 09.50
23.05: Lakkegata skole kl.09.15
24.05: Årvoll skole kl.11.15 og 12.35     

 

                              


Uke 4: Barnehageturnè Akershus + Buskerud:
21.01: Båstadmyra bhg, Asker, kl.10
          Lønnås bhg, Hosle, kl.14
22.01: Søråsen bhg, Bekkestua, kl.12
          Skogveien bhg, Bærum, kl.14
23.01: Billingstad bhg, Billingstad, kl.10
          Bærumsmarka FUS bhg, Bekkestua, kl.14
24.01: Ås bhg, Bærum, kl.10
           Ringstabekk FUS bhg, Bekkestua, kl.14
25.01: Bjerkås bhg, Asker, kl.10
           Læringsverkst. Bjørndalen bhg, Asker, kl.12
           Møllenhof bhg, Krokstadelva, kl.14
 
Uke 6: Mandal bibliotek:  
05.02. -  kl.10, kl.11, kl.12                    


 
Vår/høst 2018
 
Uke 23:
07.06: Barnas blomsterdag Kr.Sand
          Forestilling i Domkirkens menighetshus kl.10, 11 og 12
08.06: Haugenparken på Nodeland, Songdalen kl.11.30
 
Uke 44, MiniMoro Karmøy kommune:
03.11: Kopervik kulturhus kl.11
03.11: Skudeneshavn kulturhus kl.13.30 

 
 
 Vinter/vår 2018

Uke 15: Haugesund og Karmøy
10.04: Lysskarv bhg, Haugesund, kl.10
          Fjellstemmen bhg, Haugesund, kl.12
11.04: Studentbhg, Haugesund, kl.10
          Hakkebakkeskogen Vormedal bhg, Karmøy, kl.12
12.04: Gard bhg, Haugesund, kl.10
          Haugesund int. FUS bhg kl.12
13.04: Steinarskogen FUS bhg, Karmøy, kl.10
 
Uke 8:
24.02: Vennesla bibliotek kl.12
 
Uke 9:
26.02: Austerdalen bhg, Kvinesdal kl.10
           + 1.trinn v/Austerdalen skole
27.02: Heddeland bhg, Marnardal, kl.10
           Laudal bhg, Marnardal, kl.12
           Bjelland bhg, Marnardal, kl.14
28.02: Varbac Arcen bhg, Farsund, kl.10
01.03: Åros bhg, Søgne, kl.10.30, 11.30 og 12.30
02.03: Skjebstad bhg, Mandal, kl.10
 
Uke 10:
05.03: Vigmostad bhg
           Knerten bhg, Kvinesdal, kl.12.15
06.03: Sentrum bhg, Kvinesdal, kl.10
           Rafoss bhg, Kvinesdal, kl.12
07.03: Hestehaven bhg, Lindesnes, kl.10
           Nygård bhg, Lyngdal, kl.12
           Solstua bhg, Vanse, kl.14
08.03: Sunde bhg, Farsund, kl.10
           Litledalen bhg, Flekkefjord, kl.12.15
09.03: Båly bhg, Lindesnes, kl.10
 
Uke 11:
12.03: Bjørketun bhg, Farsund, kl.10
13.03: Hellvik bhg, Egersund, kl.10
           Kiellandsskogen FUS bhg, Egersund, kl.12
           Lykkeliten bhg, Egersund, kl.14
14.03: Hammeren bhg, Moi, kl.10 og kl.11
15.03: Robåten bhg, Egersund, kl.10
           Skattekisten bhg, Egersund, kl.12
           m/ besøk fra Grøne Bråden bhg
 
Uke 5: Vest-Agder 
30.01: Bjørnungen bhg, Brennåsen, kl.10
31.01: Eventyrheia bhg, Nodeland, kl.09.30 og kl.10.30
01.02: Birkelid bhg, Brennåsen, kl.10
           Malmø bhg, Mandal, kl.12.15 

 

Høst/vinter 2017

Uke 41+42: Den Kulturelle Bæremeisen, Aust-Agder                 
09.10: Jovannslia bhg, Arendal, kl.10
           Lia bhg, Arendal, kl.13
10.10: Strømmen bhg, Arendal, kl.10
           Alvehetta FUS bhg, Arendal, kl.13
11.10: Oddeskogen bhg, Evje, kl.10
           Hornnes bhg, Evje, kl.13
12.10: Bliksåsen bhg, Froland, kl.10
           Froland bibliotek kl.13
13.10: Hokus Pokus bhg, Grimstad, kl.10
           Askeladden bhg, Grimstad, kl.13
16.10: Fevik bhg, Grimstad, kl.10
           Vegårshei bhg kl.13
17.10: Lyngbakken bhg, Tvedestrand, kl.10
           Skriverstua/Utsikten bhg, Tvedestrand, kl.13
18.10: Sandøya bhg kl.10
19.10: Byglandsfjord bhg kl.10
           Bykle bhg kl.13
20.10: Visedal bhg, avd. Alvheim, Gjerstad, kl.10
           Visedal bhg avd. Renstøl, Gjerstad, kl.13 


 

Vinter/vår 2017

Uke 13 - Vennesla og Søgne
29.03: Vennesla skole kl.08.30
           Moseidmoen skole (+ elever fra Kvarstein skole) kl.10.30
30.03: Hunsfoss skole (+ elever fra Samkom skole) kl.08.30
           Skarpengland skole (+ elever fra Eikeland skole kl.10.30)
01.04: Søgne bibliotek, lørdagsteater
 
Uke 18 - Lillesand
03.05: Lillesand Folkebibliotek kl.11

Uke 12 - Trondheim                
20.03: Huseby bhg kl.09.30
           Gnist Trøa bhg kl.12 og 13
21.03: Strindheim bhg kl. 10 
           Sjetne bhg kl. 12
22.03: Fykenborg bhg kl.10
           Fagerlia bhg m/besøk fra Stavne bhg kl.12
           Horneberg FUS bhg kl.14
23.03: Leistad bhg kl.10
           Haukvatnet bhg kl.12
24.03: Prestegårdsjordet bhg kl.10
           Berg bhg kl.12
           Gjørtlervegen kl.14

Uke 9 - Vennesla barnehager (NB! Alle bhg-forestillingene spilles i Solsletta bhg)
27.02: Harestua bhg + Barnestua bhg kl.09.30
             Solsletta bhg + Læringsverkstedet Erkleiv kl.10.30
28.02: Klokkerstua bhg + Solsletta bhg + Bringebærdalen bhg kl.09.30
             Smååsane bhg kl.10.30